Fundacja działa na zasadzie non-profit dzięki bezpłatnej pracy zarządu oraz wolontariuszy. Zawsze przydadzą nam się nowi pomocnicy!

Jak każda fundacja, swoje działania opieramy na bezinteresownej, nieodpłatnej pomocy zaangażowanych w naszą sprawę osób. Im większa jest liczba chętnych do działania wolontariuszy, tym sprawniej możemy przeprowadzać nasze działania i rozwijać Fundację. Obecnie poszukujemy:

• posiadaczy psów - łagodnych, chętnych do kontaktu z ludźmi, wyszkolonych na podstawowym poziomie;

• osób związanych z medycyną, ratowników, ludzi zajmujących się pierwszą pomocą przedmedyczną;

• osób z wykształceniem pedagogicznym;

• dogoterapeutów;

• osób z doświadczeniem w pracy z dziećmi;

• osób mających dryg do tworzenia ciekawych artykułów i śledzenia nowości;

• osób widzących siebie w roli fundraisera, mających doświadczenie w tej dziedzinie;

• osób uzdolnionych plastycznie, mających zacięcie do fotografii, lubiących kręcić krótkie materiały wideo, obsługujących programy graficzne;

• rysowników posługujących się tabletem;

• osób biegle posługujących się językiem niemieckim lub angielskim.

Nie ma mnie na tej liście

Jeśli nie odnalazłeś siebie na tej liście, ale uważasz, że jesteś w stanie zaproponować Fundacji wsparcie w jakimś aspekcie i chciałbyś z nami współpracować, skontaktuj się z nami! Wszyscy chętni są mile widziani, a kandydatury rozpatrywane będą indywidualnie.

1st Central Contact Number