Jeżeli nie posiadasz psa, a mimo to chciałbyś stać się częścią naszej grupy i pomóc nam w zbudowaniu Jednostki Poszukiwawczo-Ratowniczej - zapraszamy!

Jednostka Poszukiwawczo-Ratownicza IRMA może rozwijać się i prężnie trenować dzięki zaangażowaniu wszystkich jej członków - instruktora, przewodników z psami oraz wolontariuszy.

Pomóż przeprowadzać treningi

Sprawna organizacja i przeprowadzanie treningów jest możliwe dzięki zaangażowaniu i pomocy wolontariuszy bez psów. Osoby te aktywnie i regularnie uczestniczą w naszych spotkaniach, pomagają nam m.in. w budowaniu kryjówek, zabawie z psami oraz we wszelkich bieżących sprawach Jednostki.

Dołącz do nas - zostań ratownikiem!

Poszukujemy ludzi aktywnych, mobilnych i lubiących pracę z psami, którzy chcieliby dołączyć do nas i wesprzeć swoją osobą pracę grupy. Przyjdź, poznaj nas, pomóż w treningach, a kto wie - może sam zdecydujesz się w przyszłości zostać przewodnikiem psa ratowniczego? Czekamy na Ciebie!

Zgłoszenie

Więcej informacji uzyskacie u Koordynatora JPR IRMA:

Jagna Gill
(koordynator ds. JPR IRMA)
email: jagna.gill@fundacjairma.pl

Przed wysłaniem wiadomości bardzo prosimy o zapoznanie się z działem Dołącz do Jednostki