Wspomóż działania Fundacji - Fundacja IRMA

Możesz wspierać działalność Fundacji na wiele sposobów. Dzięki swoim umiejętnościom, pomysłom i zaangażowaniu możesz przyczynić się do szybszej realizacji naszych celów.

Odnajdź swój własny sposób na pomaganie, dobierz go do swoich możliwości, chęci i oczekiwań:

• Wesprzyj działania Fundacji przez wpłatę na nasz rachunek bankowy lub przez serwis płatniczy - to pewna i bezpieczna inwestycja w rozwój ratownictwa poszukiwawczego z wykorzystaniem psów w Wielkopolsce!
  • Śledź i wspieraj nasze działania na portalu Siepomaga.pl - bądź na bieżąco z przeprowadzanymi przez nas zbiórkami na określone projekty.
  • Wykorzystaj Payroll - zadeklaruj kwotę, którą Twoja firma będzie co miesiąc odprowadzać od Twojej pensji na konto fundacji.
  • Zbieraj datki pieniężne z okazji uroczystości (ślub, komunia, okrągłe urodziny) - do puszki lub poprzez siepomaga.pl
  • Zostań wolontariuszem Fundacji, wesprzyj nas w sposób, jaki Tobie najbardziej odpowiada. Możesz robić zdjęcia, edytować teksty, pisać projekty, tworzyć animacje, pomagać w terenie i wiele innych. Liczymy na Twoje pomysły!
  • Zaangażuj się w sponsoring. Oferujemy wiele możliwości sponsoringowych, wszystkie indywidualnie dopasowywane do oczekiwań i propozycji naszego Partnera.
  • Śledź nas na portalach społecznościowych. Zapraszamy na nasz profil na Facebooku.

Być może masz pomysł na jeszcze inną formę współpracy lub pomocy? Skontaktuj się z nami. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje!

Odliczanie darowizny od dochodu

Osoby prawne mogą odliczyć od kwoty opodatkowanej do 10 % dochodu (CIT),
a osoby fizyczne oraz spółki osobowe, 6 % dochodu (PIT).

UWAGA:  Prosimy, aby wzięli Państwo pod uwagę, że jedynie bezpośrednia wpłata na rachunek bankowy fundacji daje gwarancję, że darowiznę będzie można odliczyć od dochodu. Darowizny wykonywane przez pośredników nie zawsze są przez urzędy traktowane jako darowizna, którą można odliczyć.

Serdecznie dziękujemy za wsparcie naszej dzialałności!