Seminaria i warsztaty

Regularnie organizujemy spotkania, seminaria, warsztaty i szkolenia ze specjalistami ze świata kynologii z różnych dziedzin kynologicznych.

Gościliśmy już m.in. następujące osoby:

• Tobias Gustavsson i Jens Frank ze Scandinavian Working Dog Institute (Szwecja)
  • Marie Fogelquist i Mats Hedlund ze Svenska Nose Work Klubben (Szwecja)
  • Simon Prins (Holandia)
  • Anders Hallgren (Szwecja)
  • instruktorzy pracy ratowniczej ze Szwecji (Svenska Brukshundklubben), Danii, Niemiec, Holandii, Finlandii
  • Krzysztof Puwalski (SOF Project)
  • Katarzyna Janczur (UK)
  • Hans Verbruggen (Belgia)
  • i inni

Oferujemy organizację szkoleń na zamówienie dla grup zorganizowanych z wybranymi specjalistami na tematy związane z: ratownictwem, detekcją zapachową, obroną, nowoczesnymi systemami szkoleń.

Ponadto oferujemy seminaria i warsztaty własne z zakresu teorii zapachu, detekcji zapachowej i Nose Work. Jesteśmy gotowi przygotować indywidualne szkolenie i wykład na wymagany temat. Niektóre z tematów szkoleń, które posiadamy w ofercie, to:

• Bierne oznaczanie w detekcji zapachowej
  • Teoria zapachu i świadome układanie próbek zapachowych
  • Prowadzenie protokołów i ewidencji treningowej

Bierzemy udział w międzynarodowych konferencjach oraz piszemy artykuły do gazet branżowych. Przykłady przeprowadzonych wykładów oraz opublikowanych artykułów to:

• Psy asystujące w terapii PTSD (II Międzynarodowe Sympozjum TBI i PTSD, Warszawa, Polska)
  • Testy mentalne dla psów ratowniczych (K9 Conference – Special Purpose Working Dogs, Zagreb, Chorwacja)
  • Psy asystujące w terapii PTSD (Special OPS)
  • Vapor Wake Dogs – nowa broń do walki z terroryzmem (Special OPS)
  • Szkodniki czy wybawcy? Wielkoszczury na tropie min (Special OPS)
  • i inne

Oferujemy szkolenia, seminaria i inne wydarzenia w języku polskim i angielskim.

Po więcej informacji oraz indywidualnie przygotowaną ofertę skontaktuj się z nami.

Telefon i email

+48 510-291-465